Рецензии на произведение «КОЛИ ТОБI 47»

Рецензия на «КОЛИ ТОБI 47» (Святослав Синявський)

Так душевно-щемно. Проймає і розчулює... Мені щойно виповнилося 48...

Василь Кузан   26.03.2011 20:40     Заявить о нарушении
Вітання мої Вам вітання!

Святослав Синявський   27.03.2011 22:10   Заявить о нарушении
Рецензия на «КОЛИ ТОБI 47» (Святослав Синявський)

Це так майстерно, що майстерності не помічаєш :)
...не знаю, чи вже читати далі, чи трохи почекати :))

Василина Иванина   10.04.2010 23:55     Заявить о нарушении
Дякую! Щодо майстерності, то Ви, мабуть, перебільшуєте! Але, все одно приємно!
:)

Святослав Синявський   12.04.2010 15:01   Заявить о нарушении