|
Рецензия на «КОЛИ ТОБI 37» (Святослав Синявський)
Це так просто - прокинутися о п’ятій, коли за вікном темінь і холод, а ти відчуваєш солодку млість у всьому тілі. Байдуже, що то лише відголосок дії ендорфінів, яку ти запустив під час вечірньої медитації !!!!! Валентин Лученко 28.03.2010 14:45 Заявить о нарушении
Перейти на страницу произведения |