Анекдоты на суржике хай живе ридна...

Ось таке було: якись день стара Подиломиха прыйшла до хаты. Це писля того, якщо вона кормыла свыню биля сарая. Свыня не хтила йисты, и бидна баба видала, як та попрокидала свое корыто и носылася, як глашенна. Так втомыла, грязне рыло, що Подиломиха вже стала хрестыться и прычытать: «Ось я тоби заре дам! Що ж ты гоцаешь, якщо у тебе угли в жопи!»
Прыйшла – втомылася.
А Подиломиха (це уси на хутори знають) – баба здорова. И все у неи у хати тэж здорове. Як Титаник. И стала вона чыныть таку справу: поклала на стiл усе, шо знайшла, та стала готуваты. И перекладуе з мыски в мыску, и перекладае...  «Ой, - каже, - гвалт, шось десь це Иван запропастывся? Ось заре як гаркну, ****ь, шоб аж обсрався, деб не був, сучий видродок!»  А сама все робыть, як аутомат. Ой, баба кака здорова була! Ой! Ну це вже не то. И ось вона все прыготувала, и вже у ней и борщ, и шось ще, и якись галушки... Та вона рукавом утэрлась та каже таке:
- Иван, шоб ты горив, ты дэ?
А там на печци така малессенька высыть затулка – шось як занавэсочка. И ось ця затулка так тыхенько замотылялась, и таки тоненьки ножки звисылысь спод неи з пэчки. И Иван звидтеля йий каже, смурненько так:
- Ну шо, опять ебацця? 
(Ой, шож, ну, малэнький був, так шож його – топыть, як цуценятко? Ни, Подиломиха, було, подобрала. Хороша баба. Добра.)
А Подиломиха стоить, як Наполеон, горда така, и дывыцця на нього, як Пигмальон на Галатэю, и каже:
- Ни, ийды борща пойиш, ебако ты мой!

Ось так воны сыдилы, шось таке пойилы, и вже Подиломиха стала знову балакать, як у ней и тут болыть, и осьдого болыть, и ондого тэж ломыть. «Ой, - каже, - шож я, бидна жиночка, як ломова кобыла, з ранку до вечора все у поли та и у цей свыни, як вона вже мени у пэченци сыдыть! Ця уся турбота мене зйила! Одны хвороби, шоб их, ****ь, чорт побрав! Вже не рук, ни ног, и голову мени напекло, и очи не бачать, и поясныцю скрутыло... О-о-ой!» И вже плаче, реве, як билуга, шо аж Иван перелякался, кашлять стал тыхенько, як кiценя.  А там – ондо го – сусидка у викна стояла та дывылась. И каже таке: (а сама така йихидна!)
- А шо це тебе бачылы, як ты вчора телепала вид Максима? А позавчора – вид Пэтра? А як був трэтий дэнь, так йшла с того хутору вид Тимохвея? А?
Тут Подиломиха як кине той тарэлкой в цю сусидку, шо та аж стрыбнула через плетень навiдь як газэль, руки в боки впэрла та каже:
- Ось ты чув, Иван? Одно мiсце здорове – и то позавидувалы!
Ото таке.


Рецензии
На это произведение написано 6 рецензий, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.