Я - не Тарас!

Я – не Тарас! Я народився вільним;
Я бачив, як мене витає шваб i лях.
Бо я русин; бо варвар! Нецивільним,
Закритий до цивільних націй шлях.

Хай там живуть! Хай поле щиро колоситься;
Збудую я оселю, як будував мій дід.
Эт, ви, бидлота, вмиєте проситься;
Свій позабув, запродав славний рід.

Чи не бувало свари між братами?
Чи не бувало бійки поміж нами?
Але ж ніхто нікого не вважав скотами;
Але ж ніхто нікого не робив рабами!

Так що це з вами сталось, діти сучі?
Вам прапором підсунули образу давню.
Хай там стоїть , у Каневі, на гребні кручі.
Бо я тепер народ i Батьківщину славлю.
       
 
       


Рецензии
Це така хвороба... така бIДа...дякуя автору... вiн- zr z///

Александр Даценко   14.02.2008 23:49     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →