Не солодке життя

Татусю!   Що таке вулик?
 - Це хатинка в якій живуть бджоли.
Це означає,  що бджоли квартиранти, та за проживання в вулику, розраховуються медом, який збирають на квітках?
 - Ні вони збирають нектар на квітках і перетворюють його в мед.
А чому вони гудуть?
 - Хвилюються, щоб не вкрали мед.
Без меду їх прогонять з вулика, і стануть вони безпритульні?
Вони тоді не гудуть.
 - Який сенс, коли меду немає!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →