***

Це щастя знову відчувати біль
У серці, що давно зотліло
В пустелі спопелілих мрій
Знайти оазис дивом уцілілий.
Це щастя знову зустрічать Різдво
Народження душі і тіла
І воскресати всім смертям назло,
Загартувавши дух в пекучому горнилі.
Це щастя розчинитись назавжди
В п"янких обіймах зоряної ночі
Об леза гострі зранитись й прийти
Ще раз, щоб глянути Любові в очі...


Рецензии
Все, що ви записали у свєму щоденнику, дуже лірично. Будемо чекати продовження

Вадим Бережной   31.03.2010 17:58     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →