Спомин про Лiто

Спомин про літо народжує метелика.
Марно шукає бідолаха квітку,
марно...
Багато світла,
та мало тепла в квітні,
мало...
Натомість багато надій.
Старі сподіваються перелітувати.
Молоді гадають, що весна не скінчиться ніколи.
Так і живемо...
В колі...


Рецензии
Гарно! Гарно! Усі слова й образи на своїх місцях! :-)

Татьяна Лимонова   02.10.2010 23:24     Заявить о нарушении
Щиро Вам дякую! Ваша оцінка багато важить для мене!
:-)

Валентин Лученко   03.10.2010 16:36   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →