Шипшиновий ранок

Це було чи тільки наснилось?
Ніжний ранок і сонце встає,
Цвіт шипшини – рожева невинність,
Над водою пара пливе..
Ми кохались, чи тільки купались?
Щось магічне було у тому,
Як для тебе я роздягалась,
Наставляючи груди до рук?
Як намисто, сережки дзвеніли,
…загубився камінчик із них.
Не знайшов ти його, не помітив,
Тільки квітку, що в косах, вберіг.

Ми любились, чи це нам наснилось?
Ми на стежці кохались чи ні?
А рибалки на нас милувались,
чи ховались мерщій у кущі?
Рясні роси і трави не кошені,
Понад берегом купи лілей.
Я дивилась на хмари зворошені,
 ти -  не зводив з мене очей.
Скільки житиму – памятатиму я цей ранок
І руки твої.
Ми нікому про нас не розкажемо:
Це насправді було чи ввісні…


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →