Амен

Прожити пережите все... У жито соковите, у зеленець пірнути з русалками разом...
Зомліти перед Ликом Нерукотворним, полинути над снами без тіла , без душі
над повними життям лісами до двох близнят-озер, що ціляться зіницями у небо
і бачуть зорі в полудень...
Пірнути в темні води, свободи скуштувавши, і випірнуть в життя, у галас Міста біля Моря
і пити каву з полином, і прану пряну, і знати, що скінчиться Все, і знов почнеться десь,
за Снами...


Рецензии
"Прожити пережите все..." :-)

Гарні Ви пишете "романи"! :-) "В житті як на довгій ниві......"

Татьяна Лимонова   27.11.2010 10:11     Заявить о нарушении
То так, пані Таню... "роман серед тиші тиш..."

Ингвар Олафсон   27.11.2010 10:18   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →