Fантазiя на тему ТРунОК

З відбірного зела варитиму трунок. Вином черемшини, ясмином, барвінком вчинятиму вариво темної ночі...

Води дощової у срібнії ночви ввіллю. І не буде тобі порятунку як я у любистку твій перстень скупаю

В зеленому гаю, на річці, на луках так дзвінко, так дзвінко, так дзвінко лунатиме пісня про злуку-розлуку

У вухах, у серці, у пучках, в зіницях - ім'я моє буде в тобі пульсувати як я напою соловейка тим трунком

Зірницями небо як ватра займеться і буде коханням бездонна криниця. І кожна краплина в ній буде іскриться вогнем, що його ми колись запалили...


©2007 Інґвар Олафсон


Рецензии
чудово
сподобалось
дякую
З Новим роком

Олег Устинов   30.12.2010 21:55     Заявить о нарушении
Щиро вдячний! Бажаю Вам Щастя , любові та неодмінно палкого кохання і в 2011 і в наступних роках! :-)))

Ингвар Олафсон   30.12.2010 21:59   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →