Посид ти б ангелом...

Посидіти б ангелом в тебе на плечі...
Не бійсь, я - легенька, це буде не важко.
Поніжитись голубкою у Тебе в руці,
В небо випустиш  на щастя...
Я ж бо - Божа пташка.
Просяяти б зіркою в тебе на чолі -
Плямою родимою із Вишнього Дому.
Лягти поряд квіткою у Твоєму сні,
Відбитися лінією в тебе на долоні.
Тонкою сорочкою обвити твій стан,
Обігріти поглядом, злікувати  втому.
Свої крила ангела, хочеш, я віддам,
щоб скоріш зустрінутись у рідному домі...


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →