Оптим стичний

Є мить в житті, коли запнувся
Коли всі кинули, пішли
Хто був близький, той відвернувся
І сльози тихо потекли

Але навіщо всі ці муки?
Тих хто пішов, вже не вернеш
Тільки з очей намочиш руки
І гарний настрій проженеш

Тобі не треба хвилюватись
А треба просто далі йти
Йти по життю і усміхатись
Й не станеш жертвою біди

І берегти потрібно тих
Хто не покинув і підтримав
Прохати треба всіх святих
Щоб біля себе їх ти стримав

Забий, на все, що тебе гнітить
На тих хто кинув теж забий
Так, вони цього і не помітять
Але ж і сум вже не тяжкий


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →