ЖИВУ!..

Мені все радять: ліки, ліки,
А то недовго й до каліки.
Ви покладіть "бальзам на душу" -
І ноги бігати примушу.

Давно не кажуть: "Молодієш...",
Усе частіше: "О, сивієш..."
Мені ж нічого вже не треба -
Було б лиш більше сонця й неба,

Принести б крапельку надії
(Хай онучатко порадіє),
А дітям вихлюпнуть в віконце
Веселих зайчиків од Сонця,

І кошик щастя, і майбутнє,
А там і... грошиків попутно.
О, мрії, мрії та надії...
Не вмерла ще. Живу - і дію...


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →