Бажаю вам щирих людей!

В нашому житті часто трапляється так, що ми «падаємо». Ми починаємо звинувачувати в цьому всіх, нам стає боляче.  Ми не хочемо ні чути, ні бачити нічого і нікого. Дуже часто нам так і хочеться залишитися там, внизу. Нема бажання та сил боротися. А деколи трапляється так, що в нашому житті хтось з’являється, той, хто змушує «піднятися». Найчастіше, він і не усвідомлює, що надає сили та бажання йти далі, встати і не обертатися до минулого. Найчастіше, допомагає своєю добротою та щирістю, навіть без особливих дій. Бажаю побільше таких людей тим, хто «впав» і не може, або ж не хоче «підніматися».


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →