C est la vie

Беремо препочаток з Нівідкого й величаємо.
Далеко, ніби Сонце, простягнувся Макрокосм.
Синоніми, або оксиморони; Логосе милостивий,
Невже заради цього ми їмо цей постулат?
[Holy Bible - для мене Holy Blood.]
Та й чи насправді віримо у Бога, до якого молимось?
Чи молимось насправді, чи це жертва всім жертвам?
Якийсь рожевий каламбур пастельними словами,
чи пастєльнимі,як кажуть деякі обізнані світочі з світил. 
Та якби дав нам Юда хоч трохи зрадництва й зреченості,
Можливо, зараз я горіла би у пеклі з дияволом - Далі.
Та все бере початок з Нівідкого, як ми знаємо.
Тому, палю канабіс і дивлюся QTV.
C'est la vie.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →