ТАК ЩО робЫть? ЧИ й ДАЛи ВЫТЬ МОВ ВОВК у ТЭМНу НИЧ
И НЭ дайЕ НАМ РОТ розКРЫТь: писнИ ЩОб РИДни - хочА б ВЫТЬ!
ТАК ЩО ж робЫть? ЧИ й ДАЛи ВЫТЬ, МОВ ВОВК у ТЭМНу НИЧ?
Писни Вкраины В.Зинченко Ф.Фёдоров
(МОИ вариАции от 14.11.13 - на <Писни Вкраины>
Влада Зинченко, Ф.Фёдоров?)
<<Моя Вкраино - дытынства спомын,
Юнацтва щыри спогадкы.
И в снах я бачыв, що ты ,як маты,
Нас всих ростыла залюбкы.
Мета жадана - це людське щастя,
Вкраина мыла цвите вик.
Зроблять це крыла выросшых птахив,
Ворогив зныщуть всих навик.
Линген сентябрь 2003>>
(Влад Зинченко, Ф.Фёдоров?)
*********************
ПиснИ УкрАины, ВкраИны = УкраИны
(ЯК говоРЫТы МЫ поВЫнни?) -
КудЫ ж ВЫ ДИЛысь? -
ЧИ ВАС з ваРЭНыкамы ЗЬЙИЛы?
ЧИ ВАМы гоРИЛКу, - ЯК САЛом -
закуСЫЛы:
ЩО булО ДУХу й СЫЛы?
НЫНя УкрАина -
ЦЭ НЭ дытЫнства СПОМын,
И НЭ воДЫ в поРОГах ГОМин,
И НЭ юнАцтва ЩИРый СПОГад:
НЭ ТА тэПЭР мэТА -
НарОдив ИНших -
ПРО ТЫХ НАС,
ЩО ЩЕ жыЛЫ:
ЯК з БРАТом БРАТ:
КолЫ УкрАина буЛА, -
НэмОв-бы ПРЫКЛад и МэтА:
НАШа ВитчИзна: СЫЛЬНа, золотА!
КолЫ - И НЭ у снах тоДИ я бАчыв,
ЯК ТЫ, - ЯК МАТы, -
СынИв, дочОк ростЫла залюбкЫ,
БулА для ВСИХ -
РидНИШэ ВИД уСИХ!
Для ВСИХ булА - СЭРцем прывИтна.
З писнЯмы МЫ - уСИ тодИ жылЫ,
З писнЯмы у душИ, у ПОЛи, у сэлИ,
З писнЯмы, в ДУШи НАШи ЩО ввийшлЫ,
З писнЯмы в ДУШи НАМ - ввийшлА и ТЫ:
ЯК СПОГад КАЗкы и мэТЫ:
Щоб вид писЭнь, вид БУТНостИ тиЕи,
Вид ТЭбэ - МАТинкы и НЭНи:
У НАС, ЩО ТЫ ростЫла, -
Й ВЫРостыла ТЫ, -
ЩОб ТЭЖ: Як в ПТАХив, коМАШок, - КРЫЛыла, -
ТЭЖ ВЫРослы - для ЖАДанои мэтЫ...
Ну, а мэтА - для НАС жадАнна, =
ЦЭ НАШэ = людськЭ ЩАСТя, -
Людям ВСИМ бажАннэ,
ТА НЫНи, а НЭ в СКРЫНи = ДОВГый ЯЩик...
ХАй ВКРАина = ВСИМ МЫЛа чи НЭ МЫЛа:
И КВИТНэ, и цвитЭ - ВЭСЬ вик:
И КОЖНа ЖИНКа в НИй, и чолоВИК:
ХАй ЗРОблять цэ: и КРЫЛа, и витРЫЛа, -
НЭ НЫщить ворогИв:
РобЫты з НЫХ - сыНИВ:
ИЗ ВИКу в ВИК - наВИК!
ПиснИ ж - НЭ ТИЛЬКы УкраИны =
цэ людськАя СЫЛа =
НЭ руйНУйна, - будивЭльна СЫЛа:
РОЗум нарОду й МУДристь ВСИХ.
ТА МАЛо ВЖЭ писЭнь спиВАе УкраИна, -
БО ЙИХ УСИ - чуЖА забЫла СЫЛа -
И НЭ дайЕ НАМ РОТ розКРЫТь:
ПиснИ ЩОб РИДни - хочА б ВЫТЬ, -
МОВ ВОВК у ТЭМНу НИЧ:
ПиснИ УКРАины = НАШ цвит!
ТАК ЩО ж робЫть?
ЧИ й ДАЛи ВЫТЬ, -
МОВ ВОВК у ТЭМНу НИЧ?
Крыленко Владимир 14 ноября 2013
Свидетельство о публикации №213111401872
