Героям слава!

Ти не зганьбиш мене народом,
що моя родина слабка.
Ти не зганьбиш мене позором,
позором прапору й герба.

Я народився в Україні,
і до сьогоднішнього дня,
син українського народу,
народу чесного й сліпого!

Не бачуть люди що твориться,
Кобзар що в творах говорив,
за прадідів наших гордиться,
бо їх ніхто не підчинив.

І слава наших Запорожців,
незламна,вічна,дорога,
та їх повічно шанувати,
обов'язок наш до гроба.

За що мене, за що кидають,
за що "бандерівцем" гукають,
Бо Україну я люблю,
любов до неї бороню!

Та забирайте наші землі,
по них українці ідуть,
онуки наші,й наші предки,
у серці родину несуть!

Бо це не ваше,ви не браття!
Підлість і тільки - ваш позор!
На віки,вічнім закріпиться,
із вами вражий договор!

                17.03.2014


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →