***

Віяло сонце, віримо в темряві, усе найбажаніше
Збудеться, змріється. Я поруч, крізь різні повір'я
Минуле, чи так, чи інакше до нас повертається.
Проплачено все - рахунки життєві, корюся за зроблене.
Та й справи лихі не заправити хмарами, не зруйнувати.
Ти бачиш погане - то є твоє зображення,
А тепле й яскраве навіть в пітьмі не побаче той зради,
Хотів я плекати всіх, хто вірив у мене,
Нехай й через своє бачення, але вірив, шепочучи.
Від досади я втратив своє дихання
Поряд з янголами свого життя.


Рецензии
Майстерно написаний вірш! Дуже сподобалось.....

Ли Чень Дао   14.07.2014 20:06     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →