На самiсiньке дно...

А ти, мій далекий знайомець,
Що зовсім мені - назнайомий,
Ти знаєш, як колеться в Серці,
Бо є в мені страх підсвідомий?
Бо там в Душі - біль павуками
Від того, що бачу страждання,
Хоч кажеш, що ти, наче скеля,
Я ж чую лиш відчай зітханням...
Ще слуха твій скрежет від ікол
Крізь стиснуті гнівом щелепи,
І стрИбаю в прірву, в безодню,
В самісіньке пекло, де склепи...


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →