Ти все плачеш тихенько...

Ти все плачеш тихенько
                незнано  чого,
Може  юність  твоя  у  вікно  заглянула,
Може б’ється пташина  під  серцем  любов,
Може  рветься на  волю  незнаний  вогонь,
Нерозгадана  таїна, що ти забула…
Посміхнеться
                і  витре  на  носі  сльозу,
Заспіває -
               і  неба  розчахнеться  куля.
Так,  я  знаю
               вночі  хто    накликав  грозу.
І  боюся,
               що  раптом  уранці  знайду   я
На   сусідній   подушці
                сліпуче  перо,
У  розбите   вікно
                шарпкий  вітер  подує…
- Не  втікай  же,  мій  ангел,
                щоб  горе  пройшло,
Замість  плакати - хочеш ? -
                тебе  зацілую,
Пригорну,  приголублю,
                щоб  все   відлягло,
І  засяяли  очі,
                мов  зорі,
                крізь  бурю.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →