По крапельках, навшпиньках, двi зiроньки ходили...

По крапельках, навшпиньках, дві зіроньки ходили,
За дощиком-горобчиком зажурено зітхали...
А вечір - весь в ліхтариках, лілово-фіолетовий,
І ллється вікон сяяння
                таким жалем затаєним,
Що осінь залишається
                і в серці поселяється,
І, тихо там вуркочучи,
                пускає кігтів щем.
І так буває боляче,
                нестерпно, терпко-солодко,
Що ми аж захлинаємось
Коханнями останніми,
Багряними зірницями....
                і тішимось дощем.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →