Навiяне снiгом

Падає сніг. Запах теплого хліба. Крихти черствого на підвіконня
синицям і горобцям.
На цямрині - лід і примерзле відро.
Добро і любов. Вода, лід, сніг.

Читаю "Свято Писання" на пожовклих шпальтах старих газет.
Мерехтять літери, пливуть світлини, тане час.

Я повертаюсь назад.
Там хлопчина у битих валянках
в хурделицю через замети
несе три мандаринки в кишенях на виріст пальто.
То є життя, твоє і моє, Янголе, мій Невидимий Друже.

- "Люблю тебе дуже!"
- "І я тебе теж"
Амінь!


Рецензии
А поряд з хлопчиком йде дівчинка. Теж з трьома мандаринами. Пам'ятаєш, як ми поверталися з шкільної ялинки?

Любовь Павлова 3   14.01.2016 13:37     Заявить о нарушении
Звісно, пам'ятаю. :-)

Валентин Лученко   16.01.2016 12:45   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →