Ах, какая радость Мэйджору что пакость!

 Витаю усих украйинцив з перемогою английськых "брэйкситивцив"! Одразу вы сталы на 10% багатшимы, бо хвунт стэрлингив впав на 10 видсоткив до амэрыканського доляру! Нумо ж, хльопци, тэпэр, колы нам ось-ось, як  дадуть бэзвизовый рэжым, зможэмо рвонуты до Джона Буля по бУли! А хули? Тым бильшэ, що й нафта здэшэвлюеться, то ж и ацапськый карбованэць здэшэвие, и можна будэ заробыты шчэ та й шчэ. Всэ выходыть, як у наший славэтний говирци:"От прыемна новина! В сусида корова здохла, то вин тэпэр будэ в мэнэ и молоко, и смэтану куплять". Слава Джону Булю! Бо вин додав украйинцям, яки сплять и йидять на хвунтах стэрлингив, одразу 10% йихнього долярОвого запасу! Цэ вам нэ жалюгидни 36 грывень до пенсии з 1-го грудня, яки обицяэ Гггойсманн! Цэ - бУли! А хули? Тым бильшэ, шчо прыклад Вэлыкий Брытании, та й усий Эуропи подала Украйина, яка выбигла гэть з отого клятого СНД. Слава Украйини! Слава объеднаний Пивдэнний та Пивничний Ирландии! Слава Народний Рэспублици Баскив! Свободу та нэзалэжнисть эуропэйським дэржавам! Тюрми народив, Обеднаний Эуропи - ГАНЬБА!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →