Веди сама

Твої руки, мамо,зігріють завжди!
Розкрий  обійми, забери  туди
В казкове дитинство..Веди сама.
ХОроше там де  люблять  сповна...

Години біжать,а ти  у вікна.
Ждеш додому,та  напевне дарма.
Дорога самотня  та місяць вгорі.
Трудилася довго, до самої зорі...

Спочити пора та не спиться тобі,
Думками зі мною,в чужій стороні.
Від болю закрию,молюсь за тебе!
Я тут із  тобою.Пригорни мене!

Найкраща у світі, миліша за всіх!
Відвагою повна,із багатьох  тих,
Хто  яструбом  до хмар  самих
Злетів не шкодуючи крил своїх!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →