Вона каже

Нової шуби запах, нових бажань натхнення…
Пельмені наліпити й сховатися в думки.
У день вчорашній – може, там щастя залишилось?
Та ні! Воно у серці, у серці назавжди.

Такі цілунки спраглі, такі жадані очі…
Змивається водою образ минулих біль.
У бані і в коханні душа вмиває руки –
Їй бог дарує щедро прощення від гріхів.

В розмовах телефонних, у голосах притихлих
Народжується ніжність, мов ангел у добрі.
І де б не був ти, любий, і де б не спав – зі мною
Ти будеш біля мене, на відстані руки.


фото із Інтернета


Рецензии
Коли зустрілися, нарешті, та сама Жінка і той самий Чоловік,
найголовніше - довіку бути на відстані душі: "на відстані руки", на відстані подиху, на відстані жарких вуст.
Хай щастить!

Мила Логвинова   02.04.2011 01:45     Заявить о нарушении
Це справді найважливіше. Дякую за розуміння.

Василь Кузан   02.04.2011 15:52   Заявить о нарушении
На это произведение написаны 4 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →